Inwestycja, trwająca od III kw. 2010 do II kw. 2013 polegać będzie na budowie kanalizacji kablowej na terenie Gminy w oparciu o pas przydrogowy. W ramach przedsięwzięcia w Gminie położona zostanie sieć światłowodowa o długości 13,490 km oraz podłączone zostaną 4 instytucje gminne, a także stworzy się publiczny punkt bezprzewodowego dostępu do internetu przy Zespole Szkół przy ul. Sikorskiego w postaci hot-spot. Po zakończeniu realizacji projektu tj. w 2013r Gmina samodzielnie będzie zarządzać siecią, a w wyniku konkursu wybierze operatora, który wyposaży infrastrukturę w urządzenia aktywne o odpowiednich parametrach aby udostępniać infrastrukturę lokalnym dostawcom.
W związku z powyższym prosimy o odpowiedzenie na pytania zamieszczone w ankiecie w odniesieniu do planowanej przez Gminę inwestycji, jak również aktualnego dostępu do internetu wśród mieszkańców Miasta.Jednocześnie jeśli będą mieli Państwo więcej pytań chętnie na nie udzielimy odpowiedzi. Ponadto, oczekujemy również na sugestie z Państwa strony gdyż zasadniczym celem realizacji niniejszego projektu – budowy sieci światłowodowej – jest aktywizacja operatorów i lokalnych dostawców, a przez to zwiększenie dostępu do internetu dla mieszkańców Gminy, co przełoży się na podniesienie poziomu życia.
Odpowiedzi proszę przesyłać na adres:
Urząd Miasta Sławków, ul. Rynek 1, 41-260 Sławków
lub na adres e-mail: in@slawkow.pl
W sprawach merytorycznych proszę kontaktować się z Kierownikiem Referatu Informatyki i Bezpieczeństwa Informacji Panem Waldemarem Janik, tel. 0-508-189-185
Do pobrania ANKIETA