Niepełnosprawni

{[description]}

Niepełnosprawni

Witam wszystkich, którzy odwiedzają naszą stronę.

Pełnomocnik Burmistrza ds. Osób Niepełnosprawnych
mgr Joanna Szarras
w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej
ul. Łosińska 1
tel. 032 293 10 78 wew. 125
e-mail: pdon@slawkow.pl

Jestem socjologiem, specjalizuję się w socjologii zdrowia i choroby. Jestem osobą niepełnosprawną i z własnego doświadczenia wiem, ile trudności trzeba pokonać, gdy odmawia współpracy własne ciało. Każdy rodzaj niepełnosprawności jest inny, każdy stwarza inne bariery, z którymi trzeba sobie radzić w codziennym życiu. Cel jednak jest jeden – życie jak najpełniejsze, twórcze, dające satysfakcję, bez piętna odmienności, bez wykluczenia ze społeczeństwa. 
Utworzenie stanowiska pełnomocnika burmistrza ds. osób niepełnosprawnych jest wyrazem troski władz miasta o osoby niepełnosprawne i ich bliskich. Pełniąc tę funkcję postaram się, aby wszyscy zainteresowani mieli dostęp do aktualnych informacji dotyczących problematyki osób niepełnosprawnych i możliwość przedstawienia swoich potrzeb oraz uzyskania wsparcia dla ciekawych inicjatyw.
Na początek udostępniamy Państwu elektroniczną wersję „Sławkowskiego Informatora dla Osób Niepełnosprawnych”. Informator w postaci książeczki będzie dostępny pod koniec lipca. 
Zapraszam do zgłaszania propozycji, co chcielibyście Państwo znaleźć na naszej stronie, co Was interesuje, co będzie pomocne, jakie macie pomysły, jakie potrzeby.

Pozdrawiam – Joanna Szarras

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop