rozproszone chmury

-5.55 °C, rozproszone chmury

IX Marsze na Orientację

{[description]}

IX Marsze na Orientację

W sobotę 6 maja po raz kolejny będzie można wziąć udział w marszach na orientację z mapą i kompasem po leśnych terenach Sławkowa. Dla uczestników przygotowane zostaną tradycyjne trasy: rodzinna, młodzieżowa i otwarta. Nowością będzie trasa rowerowa!

SŁAW-INO 2017 jest imprezą o charakterze turystyczno-rekreacyjnym. Uczestnik zawodów lub zespół ma za zadanie w określonym limicie czasu potwierdzić swoją obecność przy ustawionych w terenie punktach kontrolnych na podstawie mapy otrzymywanej od organizatora w dniu zawodów. Głównym celem SŁAW-INO 2017 jest promocja aktywnych form spędzania czasu i czynnego wypoczynku wśród mieszkańców Sławkowa i Zagłębia Dąbrowskiego, rozwijanie umiejętności uczestników w zakresie posługiwania się mapą i terenoznawstwa, poznawanie własnego regionu oraz popularyzowanie dyscypliny sportu i rekreacji w postaci biegów na orientację.

IX Sławkowskie Marsze na Orientację organizowane są przez Urząd Miasta Sławków przy współpracy ze Stowarzyszeniem na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków, Związkiem Drużyn „Złota Ósemka”, Harcerskim Klubem Turystycznym „Złoty Azymut” oraz Szkolnym Schroniskiem Młodzieżowym w Sławkowie.

Regulamin i karta zgłoszeń - KLIKNIJ (pdf); KLIKNIJ (txt)

 

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-