rozproszone chmury

9.21 °C, rozproszone chmury

Cudze chwalicie, swoje poznajcie

{[description]}

Cudze chwalicie, swoje poznajcie

Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Częstochowie zaprasza wszystkich zainteresowanych rolników do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Testowym z zakresu bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym - "Bezpieczna obsługa zwierząt gospodarskich".

Konkurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich, podlegających w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników. Tematyka konkursu dotyczy problematyki bezpieczeństwa pracy podczas chowu i hodowli zwierząt.

Celem działania jest zwrócenie uwagi wśród rolników na bezpieczne zachowania związane z pracą na terenie gospodarstwa rolnego, co skutkuje zmniejszeniem wypadków przy pracy oraz chorób zawodowych.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się na stronie http://bezpieczenstwo.krus.gov.pl i wypełnić formularz. Na adres e-mail podany podczas rejestracji zostanie wysłana wiadomość zawierająca link do aktywacji konta oraz informacje na temat testu. Składa się on z 20 pytań - za każdą prawidłowa odpowiedź można uzyskać  1 pkt.

Wśród uczestników, którzy zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie, zostanie wyłonionych stu laureatów, a każdy z nich otrzyma nagrody rzeczowe o wartości ok. 500 zł brutto.
Zakończenie konkursu 15 września 2020 r.

Szczegółowe informacje oraz Regulamin Konkursu na stronie: www.krus.gov.pl. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Biurem Prewencji, tel. (22) 592 64 10, e-mail: bp(at)krus.gov.pl.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-