Dni Sławkowa – informacje porządkowe

{[description]}

Dni Sławkowa – informacje porządkowe

W dniach 9 i 10 czerwca br. (sobota, niedziela) nastąpi wyłączenie Rynku z ruchu kołowego: 9 czerwca od godz. 13.00 do 24.00, 10 czerwca od godz. 13.00 do 23.00.

Parkowanie samochodów osobowych możliwe będzie przy ulicach w pobliżu Rynku, zgodnie z obowiązującymi przepisami drogowymi. Ruchem pojazdów kierować będą funkcjonariusze Policji, Straży Miejskiej, strażacy OSP oraz uczniowie Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie. Prosimy o stosowanie się do ich poleceń i wskazówek. Parkingi przewidziane są przy ulicy Legionów Polskich.

W wymienionych dniach i godzinach autobusy komunikacji miejskiej, a także autobusy i minibusy innych przewoźników nie będą kursowały przez Rynek. Autobusy mające przystanki w Rynku nie będą przejeżdżać ulicami: Legionów Polskich, Rynek, Siewierska (Świętojańska), ich kursy odbywać się będą ulicą Marsz. Józefa Piłsudskiego z przystankami przy tej ulicy.

Autobusy kończące kurs na Rynku, będą przejeżdżały ulicami: Legionów Polskich, Mały Rynek, Kościelna, z przystankiem przy ul. Kościelnej.

W piątek 8 czerwca oraz sobotę 9 czerwca od godzin porannych zamknięta będzie również płyta główna Rynku, a w sobotę 9 czerwca także parking boczny od strony wschodniej.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop