Dzień Dziecka

{[description]}

Dzień Dziecka

Kolorowanki i zakładki do książek z postaciami z EkoBrygady otrzymały dziś dzieci z placówek oświatowych w Sławkowie.

Upominki, związane z Parkiem Doliny Białej Przemszy wręczone zostały maluchom z klubu dziecięcego, przedszkolakom i uczniom szkół.

- Odwiedziny u dzieci były dla nas okazją nie tylko do złożenia życzeń, ale też do opowiedzenia w kilku słowach o atrakcjach w Parku Doliny Białej Przemszy, który oficjalnie otwarty zostanie najpóźniej na początku lipca – mówi burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk.

Dwanaście postaci EkoBrygady zostało zaprojektowanych przez Urząd Miasta w Sławkowie do celów promocji Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej oraz Parku Doliny Białej Przemszy, a także do prowadzenia działań związanych z edukacją przyrodniczą.

Zdjęcie przedstawia wnętrze pomeieszczenia kolorowo przystrojone. Po prawej stronie kuca dwóch mężczyzn. Po lewej widoczne dwoje małych dzieci i opiekunka. Dzieci oglądają książeczki - kolorowanki i zakładki.

Zdjecie przedstawia przedszkolny plac zabaw. Po proawej stronie znajduje się dwóch mężczyzn, po lewej dzieci czekające na wręczenie upominków - kolorowanek i zakładek do książek. W oddali widoczna huśtawka. Dominuje kolor zielony - trawy i drzew.

Zdjęcie przedstawia wnętrze sali przedszkolnej. Widoczne są kwadratowe stoliki i krzesła dziecięce. Przy stolikach siedzą dzieci oglądające kolorowanki i kolorujące obrazki.

Zdjęcie przedstawia fragment stolika z otwartą kolorowanką. Na otwartej stronie widczna jest postać sarny, częściowo pokolorowana na różowo i napis

Na zdjęciu widoczna grupa dzieci trzymających książeczki kolorowanki i zakładki do książek. Dzieci stoją na tle ściany wewnątrz przedszkolnej sali. Na ścianie widoczny napis

 Na zdjęciu widoczny jest blat stołu, a na nim rozłożone zakładki i kolorowanki.

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop