Inauguracja roku akademickiego w WSB

www.wsb.edu.pl (źródło)

Inauguracja roku akademickiego w WSB

Foto: www.wsb.edu.pl (źródło)
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Studenci i pracownicy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zainaugurowali w środę 5 października kolejny rok akademicki.

To już 22. Gaudeamus, które zabrzmiało w murach uczelni. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele administracji szczebla wojewódzkiego, władz samorządowych, duchowieństwa, środowisk naukowych i biznesu. Wśród gości obecny był także burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk.

– Dzisiejsza uroczystość to moment podsumowań minionych osiągnięć i wytyczania sobie celów w nowym roku akademickim. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej, dzięki pracy i zaangażowaniu całej naszej, uczelnianej społeczności przed dwadzieścia dwa lata funkcjonowania stała się wiodącym ośrodkiem akademickim. Szczególnym priorytetem jest dla nas dalsza aktywność na rzecz praktycznego kształcenia – powiedziała w trakcie uroczystości prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko – Pikiewicz, rektor WSB.

Najważniejszym momentem uroczystości była immatrykulacja studentów I roku. Inauguracyjny wykład o stanie polskich nauk o zarządzaniu wygłosił prof. dr hab. Bogdan Nogalski, przewodniczący Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk.

foto: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop