Marsze na orientację

{[description]}

Marsze na orientację

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji sławkowskich marszów na orientację Sław-Ino i Harc-Ino.

W sobotę 4 września po raz kolejny można będzie przemierzyć z mapą i kompasem leśne tereny Sławkowa.

Startem i metą zawodów będzie teren Szkolnego Schroniska Młodzieżowego na Niwie. Otwarcie biura zawodów o godzinie 8.30.

Szczegółowe informacje, w tym formularz zgłoszenia udziału, dostępne są tutaj: Regulamin (pdf), Regulamin (docx).

Organizatorami imprezy są: Urząd Miasta Sławkowa oraz Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej w Sławkowie. Współorganizatorzy i partnerzy: ProIno-professional orienteering events, Związek Harcerstwa Polskiego, Związek Drużyn Złota Ósemka w Sławkowie, Harcerski Klub Turystyczny Złoty Azymut w Sławkowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków.

Plakat utrzymany w zielonej kolorystyce. U góry widoczny jest zielony las na zdjęciu z drona. Treść:Sławkowskie Marsze na Orientację 2021: VI Harc-Ino (zuchy, harcerze i harcerze starsi, wędrownicy i instruktorzy). XVI Sław-Ino (Trasy zawodów: rodzinna, młodzieżowa, otwarta). Na tabliczce-drogowskazie znajduje się napis: 4 września 2021 r., sobota, godzina 10.00. Otwarcie biura zawodów - godzina 8.30. Szkole Schronisko Młodzieżowe ul. Niwa 45, Sławków. Patronat: Rafał Adamczyk Burmistrz Miasta Sławkowa. Organizator: Urząd Miasta Sławkowa Rynek 1 41-260 Sławków. Tel.: 32 293 15 52 e-mail: slaw-ino@slawkow.pl. Regulamin i formularz zgłoszenia dostępne na stronie www.slawkow.pl. Na dole plakatu na białym tle logotypy i napisy: Organizator: Urząd Miasta Sławkowa, Centrum Edukacji Ekologicznej i Kulturowej w Sławkowie. Współorganizatorzy i partnerzy: ProIno-professional orienteering events, Związek Harcerstwa Polskiego, Związek Drużyn Złota Ósemka w Sławkowie, Harcerski Klub Turystyczny Złoty Azymut w Sławkowie oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Miasta Sławków.

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop