MOPS zaprasza do udziału w zajęciach

pixabay.com

MOPS zaprasza do udziału w zajęciach

Foto: pixabay.com
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławkowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w zajęciach w klubie „Podwórkowy Michałek” mieszczącym się w budynku Centrum Usług Społecznych przy ul. Michałów 6 w Sławkowie.

Zapewniamy:

  • posiłek,
  • animacje czasu wolnego w formie wycieczek turystyczno-krajoznawczych; wyjść kulturalnych i zajęć sportowo – rekreacyjnych,
  • zajęcia z języka angielskiego.

Miasto Sławków - Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławkowie realizuje projekt pn. „Rozwój usług społecznych w Sławkowie przy wykorzystaniu infrastruktury nowego CUS”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020.

Celem głównym projektu jest wsparcie wychowawcze i socjalizacyjne dzieci i młodzieży, a także podniesienie kompetencji rodzicielskich rodzin objętych kompleksowym wsparciem.

Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Udział dziecka we wsparciu Placówki jest bezpłatny.

Rekrutacja polega na przyjmowaniu dokumentów zgłoszeniowych. Kandydaci są oceniani przez komisję rekrutacyjną, która kwalifikuje ich zgodnie z otrzymaną liczbą punktów.

W przypadku większej liczby chętnych niż miejsc zostanie utworzona lista rezerwowa. W przypadku gdy zwolni się miejsce w placówce do udziału zostanie zakwalifikowany pierwszy uczestnik z listy rezerwowej.

Więcej informacji o rekrutacji do projektu można uzyskać w MOPS Sławków, ul. Kościelna 11, lub pod numerem telefonu 32 260-82-28 od pon. do pt. w godzinach  7-15.

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop