Noc Świętojańska pełna atrakcji

To była magiczna Noc Świętojańska w Parku Doliny Białej Przemszy.

W sobotę 24 czerwca w ramach cyklu „Dolina Wydarzeń” na mieszkańców i turystów czekało mnóstwo atrakcji. Wydarzenie rozpoczęło się od występów młodych wokalistów z MOK Sławków i Studia Wokalu i Rehabilitacji Głosu Efendi Clue. Na najmłodszych czekały liczne animacje i zabawy. Na plenerowej scenie można było posłuchać zespołów Słowianki – Słowiańska krew oraz The Art. Band.

Zgodnie z tradycją Nocy Świętojańskiej, po zmroku uformował się pochód, który przeszedł przez park do brzegu Białej Przemszy. Jej nurtem puszczone zostały wianki. Na zakończenie z pokazem ognia wystąpił Labareda Fireshow z Krakowa.

- To było absolutnie wyjątkowe i magiczne popołudnie i wieczór. Ogromnie cieszę się, że to wydarzenie spotkało się z tak entuzjastycznym przyjęciem mieszkańców i turystów. Zapraszamy do udziału w kolejnych, wakacyjnych wydarzeniach – mówi burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk.

A już w sobotę 1 lipca kolejne atrakcje - otwarcie nowego szlaku turystycznego oraz drugie urodziny Ekobrygady z Parku Doliny Białej Przemszy.