Oferta MOK w regionalnym przewodniku

Krzysztof Kozieł

Oferta MOK w regionalnym przewodniku

Foto: Krzysztof Kozieł
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Aż trzy imprezy kulturalne organizowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie znalazły się w „Kalendarzu kulturalnym województwa śląskiego” na 2018 rok.

Wydawcą kalendarza jest Regionalny Ośrodek Kultury w Bielsku-Białej. Publikacja powstała na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego i jest kolportowana na obszarze całego regionu. Wśród polecanych w kalendarzu kulturalnym imprez, obok wydarzeń organizowanych przez duże miasta, jak Katowice czy Bielsko-Biała, znalazł się również Polish Ukulele Festival oraz Jarmark Jakubowy i Sławkowska Noc Muzeów.

Kalendarz ma pomóc wszystkim, którzy zainteresowani są ofertą kulturalną w województwie śląskim i chcą skorzystać z najciekawszych propozycji. – Od pewnego już czasu obserwujemy spore zainteresowanie organizowanymi przez nasz ośrodek wydarzeniami wśród gości spoza Sławkowa, często z dość dalekich miast. Obecność w takim wydawnictwie z pewnością pomoże w uzyskaniu zwięzłych informacji o naszej ofercie. Przy okazji będzie również kolejnym elementem promocji oferty kulturalnej ośrodka w regionie – podkreśla menadżer MOK w Sławkowie Michał Kluczewski.

foto: Krzysztof Kozieł

 

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop