Orkiestra ponownie zagra w Sławkowie

{[description]}

Orkiestra ponownie zagra w Sławkowie

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia. W naszym mieście już po raz trzeci będziemy grać, bawić się i zbierać pieniądze na cel corocznej zbiórki. Tym razem zebrane pieniądze trafią na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Z roku na rok w sławkowskim sztabie przybywa cudownych, pełnych zaangażowania wolontariuszy, mnożą się idee wsparcia, sposoby pomocy i zaangażowania różnych grup społecznych w finałowe działania.

Już od 15 grudnia aż do dnia finału mieszkańcy mogą wrzucać pieniądze do skarbon stacjonarnych zlokalizowanych na terenie sławkowskich firm i sklepów:

  • Karczma Austeria, Rynek 2,
  • Piekarnia „Złoty Róg”, Rynek 19,
  • Kwiaciarnia Storczyk, Rynek 28,
  • Malinowe SPA, ul. PCK 15,
  • sklep wielobranżowo-spożywczy, ul. Owocowa 71. 

Od godzin przedpołudniowych w niedzielę 13 stycznia motocykliści z Road Falcon będą częstować mieszkańców ciepłym posiłkiem, harcerze ze Złotej Ósemki nie tylko będą kwestować, ale pomogą także w organizacji finału, a morsy zażyją lodowatej kąpieli, aby rozgrzać serca darczyńców. 

O godzinie 16 w Miejskim Ośrodku Kultury rozpoczną się pokazy, występy artystyczne, bezpłatne badania i licytacje. Ruszy również Wielka WOŚP-owa Loteria Fantowa. Wielki finał zakończy się tradycyjnym „Światełkiem do Nieba”. W zeszłym roku w Sławkowie zebraliśmy ponad 19 tys. złotych, czy w tym roku padnie rekord?

Wszystkie zainteresowane osoby, które pragną przeznaczyć rzeczy na licytacje bądź loterię fantową, mogą kontaktować się pod numerem telefonu: 503 785 538.

Najnowsze informacje odnośnie finału znaleźć można na fanpage’u sławkowskiego sztabu na portalu społecznościowym Facebook: KLIKNIJ.

Z całego serca zapraszam na finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Orkiestry w Sławkowie. Tę datę trzeba zapisać w kalendarzu – 13 stycznia 2019 r. Bo gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

Monika Kaczmarzyk
szef sztabu WOŚP w Sławkowie

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop