Rodzinny festyn integracyjny

MOK Sławków

Rodzinny festyn integracyjny

Foto: MOK Sławków
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Ze sporym zainteresowanie mieszkańców spotkał się rodzinny festyn integracyjny, zorganizowany w czwartek 21 czerwca w miejskim parku w Sławkowie.

Wiele atrakcji czekało na najmłodszych. Była między innymi fotobudka, pompowana zjeżdżalnia, kącik malarski, malowanie twarzy, nauka tańca, pokazy straży pożarnej i ratownictwa medycznego. Można było również wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie z maskotką policji, smoczycą Klarą.

Partner festynu – sieć salonów optycznych „Doktor Marchewka” przeprowadził bezpłatną akcję badania wzroku. Organizatorzy przygotowali konkursy z nagrodami. Firma Maxtop była sponsorem lodowego poczęstunku.

Udział w festynie wzięli też członkowie Grupy „Razem Łatwiej”, działającej przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie. Przed uczestnikami wystąpiła Katarzyna Adamczyk – Drożyńska.

- Festyn przyciągnął wielu mieszkańców miasta, co bardzo cieszy – podkreśla Anna Żołędzka, kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sławkowie. – Nie byłoby tylu atrakcji, gdyby nie zaangażowanie harcerzy, straży pożarnej, pracowników MOPS i wszystkich osób, które włączyły się w jego organizację.

Organizatorem festynu był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sławkowie i Urząd Miasta Sławkowa. Festyn zorganizowano w ramach Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

 

foto: MOK Sławków

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop