Ruszają zapisy na ekologiczne warsztaty

pixabay.com

Ruszają zapisy na ekologiczne warsztaty

Foto: pixabay.com
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Spotkania z ekologią, ciekawe warsztaty i wycieczka - takie atrakcje czekają na sławkowskie dzieci i seniorów, którzy zdecydują się wziąć udział w dwóch pilotażowych, miejskich projektach.

Sławkowska Zielona Akademia Dziecięca skierowana jest do najmłodszych i obejmuje dzieci w wieku od 6 do 14 lat. Z kolei Sławkowska Zielona Akademia Seniora to cykl zajęć przeznaczony dla osób w wieku 60+.

- Serdecznie zapraszam do udziału w tych nowych projektach edukacyjnych. Nasza propozycja będzie wyjątkowa, bo rzadko samorządowe uniwersytety dla dzieci i seniorów koncentrują się szczególnie na promowaniu ekologii i wiedzy o środowisku. Sławkowskie Zielone Akademie mają charakter pilotażowy, a zajęcia są całkowicie bezpłatne. Myślę, że będą one ciekawą propozycją aktywnego spędzenia czasu. Z zapisami warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona - mówi burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk.

Sławkowska Zielona Akademia Dziecięca oraz Sławkowska Zielona Akademia Seniora będzie też swojego rodzaju kontynuacją aktywności, z jakiej korzystali już w Sławkowie seniorzy oraz dzieci w ramach tzw. "uniwesytetów", ale w nowej, odmienionej formule.

Zapisy ruszają 25 marca i trwać będą do 7 kwietnia.


Sławkowska Zielona Akademia Dziecięca:

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa - KLIKNIJ (doc); KLIKNIJ (pdf)


Wersja pdf - KLIKNIJ

Sławkowska Zielona Akademia Seniora:

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa - KLIKNIJ (doc); KLIKNIJ (pdf)


Wersja pdf - KLIKNIJ

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop