Sławkowskie Metamorfozy!!!

{[description]}

Sławkowskie Metamorfozy!!!

Rusza druga edycja „Sławkowskich Metamorfoz” skierowana do sławkowianek w wieku powyżej 20 lat. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze kobiety, które przejdą wiosenną metamorfozę.

Panie zainteresowane udziałem w konkursie powinny dostarczyć dwa aktualne zdjęcia - całej sylwetki oraz twarzy, krótkie uzasadnienie udziału w konkursie (swoje dane osobowe: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu) do 31 stycznia 2015 r.: osobiście do Miejskiej Biblioteki Publicznej ul. Władysława Sikorskiego 4 lub MalinowegoSpa ul. PCK 15, albo wysłać zgłoszenie na jeden z podanych adresów e-mail: malinowespa@wp.pl, mbpslawkow@vp.pl

Efekty prac ekspertów będzie można ocenić podczas wielkiego finału w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Jego bohaterkami będą Panie, które poddały się całkowitej PRZEMIANIE. Podsumowanie projektu obfitować będzie w wiele atrakcji, m.in.: loterię upominków, bezpłatne porady stylistki, wizażystki, kosmetyczki, fryzjerki i instruktorki fitness.

Organizatorzy: Miejska Biblioteka Publiczna, Salon Kosmetyczny „Malinowe SPA”, Ewa Gerke, Magda Maleta, Studio Fryzjerskie „Dafne”, Amarell Studio Dekoracji i Fotografii, Dance Fit Studio, Twój Dietetyk.

Uwaga: Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na publikowanie wizerunku przed, w trakcie i po metamorfozie na stronach internetowych organizatorów przedsięwzięcia, facebooku i w lokalnych mediach.

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop