Trening pamięci i laboratorium programowania

{[description]}

Trening pamięci i laboratorium programowania

Trening pamięci, czyli metody szybkiego uczenia się i zapamiętywania oraz laboratorium programowania robotów – to dwie kolejne propozycje Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sławkowie. Bezpłatne zajęcia odbędą się w najbliższy poniedziałek i wtorek.

W poniedziałek 27 sierpnia o godzinie 16.00 będzie można nauczyć się programowania z wykorzystaniem klocków LEGO i robotów Dash&Dot. Zapraszamy nie tylko seniorów, ale również ich dzieci i wnuki.

We wtorek 28 sierpnia o godzinie 17.00  będzie można z kolei poznać tajniki ludzkiej pamięci oraz metody szybkiego uczenia się i zapamiętywania. Podczas warsztatów zaprezentowane zostaną metody ćwiczenia koncentracji i przyswajania wiedzy oraz techniki skutecznie podnoszące wydajność procesów uczenia się, zapamiętywania i przywoływania informacji. Do udziału w warsztatach zapraszamy seniorów i ich rodziny.

Zajęcia odbędą się w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie, ul. gen. W. Sikorskiego.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Jak nie My, to kto? - program rozwoju sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim", na którego realizację Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej pozyskała ponad 240 tys. zł. Środki pochodzą z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Projekt prowadzony jest w partnerstwie z miastem Sławków i Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop