Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza na spotkanie

{[description]}

Urząd Komunikacji Elektronicznej zaprasza na spotkanie

Dzwoni „twój dotychczasowy dostawca usług telekomunikacyjnych” z propozycją „atrakcyjnej” oferty… Ale czy na pewno? Jak nie dać się nabrać na nieuczciwe praktyki stosowane przez konsultantów? O tym będzie można dowiedzieć się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie w poniedziałek 19 lutego o godzinie 16.

Porad z zakresu usług telekomunikacyjnych udzielać będą przedstawiciele Delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich. Postarają się oni odpowiedzieć na pytania o to, jak ustrzec się kłopotów, w które można łatwo wpaść ulegając namowom telemarketerów i nie sprawdzając, co tak naprawdę kryje się często za „promocyjnymi” ofertami. Osoby prowadzące spotkanie postarają się również doradzić, co zrobić w przypadku, gdy staliśmy się ofiarami nieuczciwych działań przedstawicieli handlowych, oferujących usługi telekomunikacyjne za pośrednictwem telefonu.

Spotkanie kierowane jest w szczególności do seniorów, ale wziąć w nim udział może każdy zainteresowany tematyką mieszkaniec miasta. Pracownicy delegatury UKE serdecznie zapraszają!

 

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop