Uwaga! Warsztaty fotograficzne dla seniorów!

{[description]}

Uwaga! Warsztaty fotograficzne dla seniorów!

Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sławkowie zaprasza na warsztaty fotograficzne „Pokolenie 50+ to MY!”. Odbędą się one w najbliższą środę, 30 maja, o godzinie 17 w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie. Na zajęcia można przyprowadzić wnuki, które również będą mogły poznawać tajemnice fotografii. Warsztaty poprowadzi Paweł Kulikowski.

Seniorzy mogą przynieść też własne aparaty fotograficzne. Warsztaty są pierwszym z trzech spotkań, które pozwolą seniorom poznać i udoskonalić technikę wykonywania zdjęć. Efektem wszystkich trzech spotkań będą zdjęcia, wykorzystane później między innymi podczas konferencji podsumowującej projekt.

Zajęcia skierowane są do wszystkich zainteresowanych mieszkańców Sławkowa w wieku 50 plus i są bezpłatne.

Podczas pierwszych zajęć seniorzy uzyskają podstawową wiedzę merytoryczną, wraz z praktyczną obsługą aparatów cyfrowych (formy ustawień, wykorzystanie sprzętu wspomagającego wykonywanie zdjęć, zdjęcia studyjne, zdjęcia próbne). Wspólnie z prowadzącym opracowana zostanie też koncepcja sesji fotograficznej. Zostanie ona zrealizowana w praktyce podczas kolejnych zajęć.

Zajęcia prowadzone są w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Sławkowie, realizowanego przez Akademię WSB w Dąbrowie Górniczej wspólnie z Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop