"Wspólnie przeciw odpadom" - akcja trwa!

{[description]}

"Wspólnie przeciw odpadom" - akcja trwa!

Trwa batalia o usunięcie toksycznych odpadów, znajdujących się na terenach PKP w granicach miasta. To walka o bezpieczną przyszłość kolejnych pokoleń mieszkańców Sławkowa! Do niedzieli, tylko w punktach pod namiotami podpisało się już ponad 2 tysiące osób. Wielu mieszkańców wciąż pobiera listy do zbierania indywidualnego wśród rodziny i znajomych. Jutro ciąg dalszy akcji! Liczy się każdy podpis!

Odpowiadając na pytania mieszkańców informujemy, że listy zwracać należy w poniedziałek w sekretariacie urzędu miasta, Rynek 1.  W poniedziałek 26 września podpisy złożyć można będzie na Rynku przed Ratuszem i obok przychodni na ul. PCK. Podpisy zbierane będą od godziny 8 do godziny 17.

Pod listem otwartym wpisujemy swoje imię, nazwisko, miejscowość zamieszkania i składamy swój podpis. Pod listem mogą się również podpisać przyjaciele Sławkowa z innych miejscowości. A ponieważ problem odpadów dotyczy wszystkich, niezależnie od wieku, do złożenia podpisów zapraszamy również młodzież. Pamiętajmy tylko, że należy zrobić to osobiście! Pod listem podpisujemy się tylko jeden raz.


 

Szanowni Państwo!

Trwa nasza batalia o usunięcie toksycznych odpadów, znajdujących się na terenach PKP w granicach miasta. To walka o przyszłość naszą, naszych dzieci i wnuków.

Rusza społeczna akcja zbierania podpisów pod listem w tej sprawie do administracji wojewódzkiej i centralnej oraz spółek kolejowych. Zachęcam do wspierania tej inicjatywy. Dzięki temu każdy będzie mógł teraz dołożyć swoją cegiełkę w tej trudnej walce.

Prosimy o przekazywanie rodzinie i znajomym informacji o miejscach i terminach zbierania podpisów.

Sprawa wysypiska Rekultu to chyba temat numer jeden w Sławkowie. Walczymy od wielu miesięcy, mozolnie, powolutku przebijając się przez biurokratyczne głowy urzędników wojewódzkich i ministerialnych. Konsekwentnie usuwamy rzucane nam pod nogi kłody.

Ogromnie się cieszę, że nasze działania zaczynają spotykać się z reakcją również poza Sławkowem.

O problemie zrobiło się głośno dzięki mediom, które na bieżąco informują o sprawie. Bardzo proszę Państwa o pomoc w zbieraniu podpisów. Sławkowianie niejeden już raz udowodnili swoją skuteczność. Wspólnie możemy zdziałać naprawdę wiele!

Z pozdrowieniami,
Rafał Adamczyk
burmistrz Sławkowa


 

 

 

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop