Zapraszamy na cykl miejskich wydarzeń

{[description]}

Zapraszamy na cykl miejskich wydarzeń

Od końca maja aż do połowy września trwać będzie cykl imprez i wydarzeń w mieście. Prezentujemy przygotowany przez urząd miasta i jednostki organizacyjne program, skierowany zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych mieszkańców.

„Dolina Wydarzeń” oraz „Kulturalne Podwórko” zapraszają na kilkanaście zróżnicowanych imprez i wydarzeń. Atrakcje dla dzieci, kino pod chmurką, plenerowe spotkania, potańcówki dla seniorów z polskimi przebojami wszech czasów, koncerty – to tylko kilka z całej gamy propozycji.

- Od kilku lat tworzymy w mieście przestrzeń do organizacji wydarzeń dla naszych mieszkańców. W ramach tegorocznego cyklu chcemy wykorzystać pełnię możliwości, jakie daje utworzony przez miasto Park Doliny Białej Przemszy oraz klimatyczne podwórko zabytkowego budynku przy Małym Rynku 9 – mówi burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk. – Te kilkanaście, wypełniających bez mała cztery miesiące propozycji zastąpi w tym roku Dni Sławkowa. Biorąc pod uwagę sytuację gospodarczą w kraju, która rzutuje też na kondycję samorządów i firm prywatnych, wolimy zaproponować naszym mieszkańcom szereg atrakcyjnych wydarzeń, zamiast zaledwie dwudniowego, ale bardzo kosztownego święta miasta na płycie rynku. Mam nadzieję, że formuła „Doliny Wydarzeń” i „Kulturalnego Podwórka” przypadnie do gustu mieszkańcom. W przyszłości, w bardziej sprzyjających finansom publicznym czasach wrócimy również do organizacji Dni Sławkowa.

Organizator:
UM Sławków.

Współorganizator:
MOK Sławków.

Sponsorzy:
złoty – MaxTop,
srebrny – ZGH Bolesław, Alba, Pro Truck,
brązowy – Ogrodnik Sebastian Grzanka, Centrum Medyczne Salvia.

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop