Aktualizacja: 14.08.2018 17:15
Slawkow, Polska
przewaga chmur
23.4°C, przewaga chmur
Odczuwalna 23.4
1012 hPa
62%
2.1 km/h
3mm
18:00
14.08
ico
24 °C
21:00
14.08
ico
20 °C
00:00
15.08
ico
18 °C
03:00
15.08
ico
16 °C
06:00
15.08
ico
15 °C
09:00
15.08
ico
19 °C
12:00
15.08
ico
23 °C
15:00
15.08
ico
23 °C
18:00
15.08
ico
23 °C
21:00
15.08
ico
19 °C
00:00
16.08
ico
16 °C
03:00
16.08
ico
14 °C

Youtube

Menu

Dzień na sportowo

Poleć: Facebook Twitter Google + Wykop

W sobotę 26 maja w Sławkowie królował sport. Bieg Republiki Sławkowskiej, trening na plenerowej siłowni, gry i zabawy dla najmłodszych - to tylko niektóre z przygotowanych atrakcji.

Zapraszamy do galerii zdjęć!

foto: Anna Bednarczyk, Daria Hofler-Rak, RA

Wyniki IV Biegu Republiki Sławkowskiej

Mały Bieg - 3 km: III miejsce - Mateusz Kasprzyk; II miejsce - Marcin Kolczyk; I miejsce - Anna Materka.

 

Najlepsi sławkowianie:

NORDIC WALKING kobiet: III miejsce - Monika Hajduk - Dołba; II miejsce - Marta Rus; I miejsce - Dorota Bagińska.

BIEG mężczyźni: III miejsce - Jakub Ziętek; II miejce - Mateusz Jasica; I miejsce - Paweł Frąckiewicz.

BIEG kobiet: III miejsce - Ewa Grabska; II miejsce Elwira Katanowska; I miejsce Katarzyna Korpus - Mielczarska.

 

Kategoria 16 - 29 kobiet: III miejsce - Joanna Potempa; II miejsce - Jola Solarska; I miejsce - Iga Dąbek.

Kategoria 16-29 mężczyzn: III miejsce - Mateusz Jasica; II miejsce - Dominik Krawczyk; I miejsce - Jakub Kalinowski.

Kategoria 30-39 kobiet: III miejsce - Paulina Klasińska; II miejsce - Magdalena Sznapka; I miejsce - Katarzyna Korpus - Mielczarska.

Kategoria 30-39 mężczyzn:  III miejsce - Mariusz Buczyński; II miejsce - Jakub Caban; I miejsce - Paweł Frąckiewicz.

Kategoria 40-49 kobiet: II miejsce - Justyna Dziwiec - Guzik; I miejsce - Elwira Katanowska.

Kategoria 40-49 mężczyzn: III miejsce -  Dariusz Hyla; II miejsce - Roman Sosnowski; I miejsce - Arkadiusz Buczyński.

Kategoria 50 plus kobiet: III miejsce - Grażyna Kowina - Świderek; II miejsce - Halina Sznapka; I miejsce - Maria Lachera.

Kategoria 50 plus mężczyzn: III miejsce - Zbigniew Szczepanek; II miejsce - Sławomir Florkiewicz; I miejsce - Piotr Rogowicz.

Kategoria open mężczyźni: III miejsce - Tomasz Stachowicz (34.54); II miejsce - Paweł Kosek (34.50); I miejsce - Pavlo Veretskyj (34.09).

Kategoria open kobiety: III miejsce - Ewa Paduch (43.56); II miejsce - Olena Padova (43.03); I miejsce - Valentyna Kiliarska (42.47).

 

Nordic walking kategoria open kobiet: III miejsce - Dorota Bagińska (34.20); II miejsce - Anna Zaczyńska (34.01); I miejsce - Angelika Pietrzyk (31.12).

Nordic walking kategoria open mężczyzn: III miejsce - Grzegorz Dors (31.06); II miejsce - Karol Stiller (31.02); I miejsce - Krzysztof Skiba (30.00).

{[other]}

Polecamy

 Mapa

Mapa

Rozumiem

Ten serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies.

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Szczegółowe informacje o plikach cookies znajdziesz w "Polityce prywatności"

Zablokowanie zapisywania plików cookies na urządzeniu końcowym lub ich usunięcie możliwe jest po właściwym skonfigurowaniu ustawień przeglądarki internetowej. Niedokonanie zmian ustawień przeglądarki internetowej na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.