Finał WOŚP już w niedzielę!

mat. prasowe

Finał WOŚP już w niedzielę!

Foto: mat. prasowe
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w niedzielę, 15 stycznia, zagra również w Sławkowie! Od rana na ulicach miasta kwestować będą wolontariusze. O 15.30 kibicować można będzie sławkowskim morsom, które specjalnie z okazji finału WOŚP zażywać będą zimowej kąpieli.

Kąpiel grupy biegowej „Samo się nie przebiegnie”, Włóczy-Kijów z grupy „Samo się nie przejdzie” i każdego, kto będzie chciał dołączyć do morsów, będzie zaledwie wstępem do popołudnia pełnego atrakcji.

– Od 16 do 20 gramy, śpiewamy, tańczymy i wspólnie bawimy się w Miejskim Ośrodku Kultury. Wystąpią soliści studia MAKO-ART, szkolny zespół ART, grupa taneczna FOCUS, sekcja recytatorsko-teatralna MOK Sławków, piosenkarka Joanna Dolata, Banda Edwarda, MAGAA, Marcin Kolczyk i DJ Kaktus. Będzie również wzruszająca niespodzianka… W programie również licytacje gadżetów, warsztaty gry na ukulele, pokaz pierwszej pomocy OSP Sławków oraz „Światełko do nieba”. Przyjdź i kręć się razem z nami! – zachęca Monika Kaczmarzyk, szef sztabu WOŚP w Sławkowie.

W tym roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierać będą środki na pomoc dzieciom na oddziałach pediatrycznych i zapewnienie godnej opieki seniorom.

Szczegółowe informacje o finale dostępne są między innymi na portalu społecznościowym Facebook - KLIKNIJ.

Informacje dotyczące wydarzenia "Morsuj dla WOŚP razem z nami! Zimnolubni pomagają" dostępne są TUTAJ (KLIKNIJ).

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop