Bezpłatne porady

mat. prasowe

Bezpłatne porady

Foto: mat. prasowe
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” przypomina mieszkańcom Sławkowa o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad prawnych i obywatelskich.

Z nieodpłatnych porad prawnych i poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji może skorzystać każda osoba, której nie stać na odpłatną pomoc i która złoży w tym przedmiocie stosowne oświadczenie.

W związku z sytuacją epidemiologiczną prawnicy i doradcy obywatelscy udzielają porad telefonicznie, mailowo oraz za pomocą innych środków porozumiewania się na odległość. 

Więcej informacji pod numerem telefonu: 514 797 671, na stronie internetowej stowarzyszenia, fanpage'u organizacji na portalu Facebook oraz w Starostwie Powiatowym w Będzinie pod numerem telefonu: 32 778 78 84 i za pośrednictwem poczty elektronicznej: kancelaria@powiat.bedzin.pl.

Stowarzyszenie na Rzecz Poradnictwa Obywatelskiego „DOGMA” realizuje zadanie publiczne w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej lub świadczenia nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej na terenie powiatu będzińskiego.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop