Uniwersytet Trzeciego Wieku - harmonogram zajęć

{[description]}

Uniwersytet Trzeciego Wieku - harmonogram zajęć

Do udziału w bezpłatnych zajęciach zapraszają: Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej, Burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk i Zespół Szkół im. Jana Pawła II. Zajęcia są bezpłatne i przeznaczone dla wszystkich mieszkańców miasta w wieku "50+".

Na uczestników czekają wykłady poświęcone między innymi zdrowiu, treningowi pamięci, relacjom dziadkowie - wnuki, metodom radzenia sobie ze stresem, a także zajęcia z dziedziny kultury, finansów i programowania. W ramach zajęć zaplanowano też warsztaty i integracyjne wyjazdy.

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Jak nie My, to kto? - program rozwoju sieci Uniwersytetów Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej w województwie śląskim", na którego realizację Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej pozyskała ponad 240 tys. zł. Środki pochodzą z Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Projekt prowadzony jest w partnerstwie z miastem Sławków i Zespołem Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie.

foto: Krzysztof Kozieł

Szczegółowe dane dotyczące tematyki i terminów zajęć od maja do września dostępne są na plakacie. Dodatkowe informacje można uzyskać w Zespole Szkół im. Jana Pawła II. Rejestracji będzie można dokonać już niebawem za pośrednictwem strony internetowej, podanej na plakacie lub bezpośrednio przed zajęciami.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop