rozproszone chmury

5.8 °C, rozproszone chmury

Dla rodzin

{[description]}

Dla rodzin

Kto może ubiegać się o kartę, procedura jej wydawania, wniosek o wydanie i inne przydatne informacje.

Program "Sławkowska Rodzina na Piątkę" jest skierowany do rodzin wielodzietnych zamieszkujących na terenie miasta Sławkowa.

Celem programu jest objęcie wsparciem mieszkających w mieście rodzin wielodzietnych (czyli takich, w których rodzice, rodzic lub małżonek rodzica mają na utrzymaniu przynajmniej troje dzieci do 18 roku życia, w przypadku dzieci uczących się lub studiujących do 25 roku życia a dzieci z orzeczonym stopniem niepełnosprawności bez ograniczeń wiekowych).

W programie mogą uczestniczyć rodziny bez względu na uzyskiwany dochód. Każdy uprawniony członek rodziny otrzymuje imienną kartę z logo programu, jest ona ważna po okazaniu wraz z dokumentem tożsamości, uprawnia do skorzystania ze zniżek. Z karty mogą korzystać niezależnie wszyscy członkowie uprawnionej rodziny. Karta wydawana jest na okres 3 lat z możliwością jej przedłużenia. W ramach programu wprowadzamy system zniżek u partnerów projektu (firm, instytucji) na oferowane przez nich usługi lub asortyment.

Wnioski o wydanie karty dostępne są w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sławkowie, ul. Kościelna 11. Można je również pobrać TUTAJ.

Wypełniony wniosek należy złożyć w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sławkowie.

Wzór karty:

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-