całkowite zachmurzenie

5.69 °C, całkowite zachmurzenie

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg

Krzysztof Kozieł (arch.)

Komunikat Powiatowego Zarządu Dróg

Foto: Krzysztof Kozieł (arch.)
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Od 3 sierpnia zmienia się organizacja ruchu dla samochodów ciężarowych, poruszających się powiatowymi ulicami w Sławkowie.

Starostwo Powiatowe w Będzinie informuje, że w związku z uciążliwościami związanymi z poruszaniem się samochodów ciężarowych na ulicach: Wrocławska, Kołdaczka, Hrubieszowska, Niwa i Groniec w Sławkowie od 3 sierpnia 2020 roku wprowadzone zostaje ograniczenie tonażowe dotyczące pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 7 t.

Ograniczenie tonażowe nie będzie dotyczyć: pojazdów służb miejskich, ZTM oraz mieszkańców ulic: Wrocławska, Kołdaczka, Hrubieszowska, Niwa i Groniec w Sławkowie.Oznakowanie czasowe będzie wprowadzane okresowo w ciągu 2 lat w przedziałach dwumiesięcznych naprzemiennie z drogami dojazdowymi do Euroterminala w Dąbrowie Górniczej.


Urząd Miasta w Sławkowie przypomina, że właścicielem dróg Wrocławska, Kołdaczka, Hrubieszowska, Niwa i Groniec jest powiat będziński, w którego imieniu zarząd nad tymi drogami sprawuje Powiatowy Zarząd Dróg w Będzinie. Wszelkie wnioski oraz uwagi dotyczące organizacji ruchu na ulicach objętych ograniczeniem tonażu należy zgłaszać do Powiatowego Zarządu Dróg w Będzinie (ul. Węgroda 59, 42-582 Rogoźnik, nr tel. 32 287 75 19). Tam również można uzyskać szczegółowe informacje związane z wprowadzonymi ograniczeniami.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-