Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

{[description]}

Koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka

Wyjątkowy koncert umilił wszystkim sławkowskim Babciom i Dziadkom tegoroczne obchody ich święta. W trakcie zorganizowanego 26 stycznia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury uroczystego spotkania najserdeczniejsze życzenia złożył na ich ręce burmistrz miasta Rafał Adamczyk, który objął imprezę honorowym patronatem.

W programie artystycznym, przygotowanym specjalnie na tę okazję wystąpiły dzieci i młodzież uczestniczące na co dzień w zajęciach artystycznych. W niecodziennym pokazie mody wystąpiły dzieci z sekcji plastycznej, w pokazie tanecznym zaprezentowały się grupy ekspresji ruchowej: "Focus", "Focuski", grupy taneczne "Mini Paradox" i "Paradox+", "Dance mix" oraz szkółka baletowa. Muzyczną niespodziankę przygotowali soliści z sekcji wokalnej "Efendi Clue" i nauki gry na instrumentach dętych drewnianych. Nie zabrakło także wierszy oraz scenki teatralnej.

Na scenie młodym wykonawcom towarzyszyli Babcia i Dziadek, w tych rolach zaprezentowali się członkowie działającego przy ośrodku kultury Klubu Seniora - Sabina Kulawik oraz Zdzisław Wawros, na ręce których złożono życzenia i podziękowania skierowane do wszystkich dziadków.

Pracownicy Ośrodka Kultury również dołączają się do życzeń, dziękując za miły wieczór.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop