Przedszkolaki zbierają poduszki

mat. prasowe organizatora

Przedszkolaki zbierają poduszki

Foto: mat. prasowe organizatora
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Już po raz dziewiąty Miejskie Przedszkole w Sławkowie włączyło się do charytatywnej akcji „Poduszka dla maluszka”. Przedszkolaki zbierają kolorowe poduszki, które trafią następnie do przebywających w szpitalu dzieci.

Nowe poduszki w kolorowe wzory i bajkowe motywy przynosić można do przedszkola do 22 grudnia. - Później trafią na szpitalne oddziały, gdzie urozmaicą małym pacjentom szarą rzeczywistość i pozwolą choć na chwilę zapomnieć o chorobie – informuje Aneta Adamczyk, koordynatorka akcji w Sławkowie.

„Poduszka dla maluszka” to przedsięwzięcie, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Integracji i Współpracy Społecznej „Splot” z Brzeszcz.

Jednym z celów akcji jest też zbiórka środków finansowych, które pozwolą na zakup świątecznych prezentów dla przebywających w szpitalach dzieci i doposażenie oddziałów. Datki można wrzucać do puszek znajdujących się przy kasach między innymi w wybranych sklepach Jysk. Zbiórkę wesprzeć można też za pośrednictwem fanpage'a „Poduszka dla maluszka” na portalu społecznościowym Facebook.

Więcej informacji na stronie organizatora - KLIKNIJ.

 mat. prasowe organizatora

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop