Stand-up comedy na deskach MOK

{[description]}

Stand-up comedy na deskach MOK

Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie – już w sobotę 7 października mnóstwo dobrej zabawy na deskach sali widowiskowej MOK Sławków!

Para komików na jednej scenie w programie “I Love You Tour”! Wszystkie małżeńskie sprawy można przegadać w domu, tylko po co, skoro można przegadać je z Wami? Przecież amerykańscy naukowcy dowiedli, że receptą na szczęśliwy związek jest dystans i poczucie humoru. Zapraszamy na nasz stand-up małżeński, gdzie będziecie mieć okazję zobaczyć swoje miłosne relacje w krzywym zwierciadle. Mieszanka wybuchowa dwóch temperamentów i dwóch punktów widzenia na jednej scenie.

Wystąpią:

Monika Nowogrodzka (żona) – aktorka, komiczka, producentka spektakli komediowych. Jej one woman show zostało docenione na wielu przeglądach komediowych w Polsce. Na scenie charakteryzuje ją zaraźliwy śmiech i dużo pozytywnej energii;

Karol Kopiec (mąż) – stand-up’er, improwizator. Na scenie od 2008 roku. Wystąpił m.in. w kilku sezonach Comedy Club w Comedy Central, u Kuby Wojewódzkiego oraz na Roaście Michała Szpaka, który transmitowany był na antenie TVN’u. Kilkukrotnie mogliśmy go oglądać również na antenie TVP2 w takich programach jak: “Dzięki Bogu już weekend” oraz “Tylko dla dorosłych”.

Termin: 7 października 2023 r., godz. 18.00

Miejsce: MOK Sławków ul. Młyńska 14 (sala widowiskowa)

Bilety w cenie 25 zł dostępne:

  • na portalu kupbilecik.pl,
  • w kasie MOK (ul. Młyńska 14); CEEiK (Rynek 9) w godzinach otwarcia.

Dwa nazwiska, jedno małżeństwo. I love you tour. Stand up comedy. Monika Nowogrodzka, Karol Kopiec

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop