całkowite zachmurzenie

3.85 °C, całkowite zachmurzenie

Targowisko czynne bez zmian

Pixabay.com

Targowisko czynne bez zmian

Foto: Pixabay.com
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

W związku z pytaniami mieszkańców dotyczącymi funkcjonowania tradycyjnego, sobotniego targowiska urząd miasta informuje, iż sprzedaż na placu targowym przy Legionów Polskich odbywa się bez zmian.

Niebawem handlujący będą mogli skorzystać z możliwości założenia podliczników energii elektrycznej. Tym samym będzie możliwość podpięcia do zasilania z sieci.

Ze względu na konieczność uporządkowania przestrzeni wokół parkingu miejskiego i terenu objętego ochroną konserwatora oraz ze względów sanitarnych zlikwidowane muszą zostać dwa stałe obiekty, znajdujące się na placu – budynek gospodarczy z szaletem i budka, która dodatkowo utrudniała ruch samochodowy w pozostałe dni tygodnia. Prowadzący w niej działalność przedsiębiorca ma możliwość jej kontynuowania na zasadach takich, jak wszyscy pozostali handlujący, na przykład ze spełniającego odpowiednie wymogi sanitarne samochodu.

Szalet zastąpiony został już przenośną toaletą, która znajduje się na górnym parkingu.

Jednocześnie przypomina się sprzedającym i kupującym o konieczności stosowania się do obowiązujących obostrzeń i ograniczeń sanitarnych.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-