Utrudnienia w ruchu na Niwie

{[description]}

Utrudnienia w ruchu na Niwie

W związku z pracami remontowymi na przejeździe kolejowym w ciągu ulic Hrubieszowska - Niwa w Sławkowie (tzw. kanion) od 8 czerwca (godz. 20.00) do 11 czerwca (godz. 5.00) przejazd będzie zamknięty. Prace wykonywane są na zlecenie ArcelorMittal Poland SA z siedzibą w Dąbrowie Górniczej, a wykonawcą remontu jest firma Dekadex sp. z o.o. PBMiH.

Urząd miasta nie miał wpływu na termin wykonywania prac. W związku z czasowym zaknięciem przejazdu wyznaczone zostaną objazdy. Za utrudnienia przepraszamy!

 Komunikacja autobusowa:

Trasa objazdowa dla linii nr 49 przebiegać będzie z Dąbrowy Górniczej ulicą Strzemieszycką, Rudną, Rodzinną oraz Świerkową w Sławkowie, tu na przystanku „Sławków Groniec Świerkowa nz” autobusy będą wykonywały nawroty, i na powrót powyższymi ulicami, drogą krajową DK 94 oraz w Sławkowie ulicami: Wrocławską, Hallera i Świętojańską do włączenia się na trasę rozkładową na Rynku w Sławkowie. Trasa powrotna przebiegać będzie analogicznie.

Trasa linii nr 949 we wszystkich kursach przebiegać będzie tylko do Dębowej Góry. Dodatkowo, uruchomiony zostanie tymczasowy przystanek „Sławków Niwa Hrubieszowska nz” w rejonie skrzyżowania ulicy Hrubieszowskiej z ulicą Szerokotorową.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop