XXIX finał WOŚP

mat. prasowe WOŚP

XXIX finał WOŚP

Foto: mat. prasowe WOŚP
Przeczytanie artykułu zajmie Ci 1 minutę

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już w niedzielę 31 stycznia. W tym roku pomóc dzieciom można nawet nie wychodząc z domu.

Środki zebrane podczas 29. finału przeznaczone zostaną na wyposażenie oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, między innymi w aparaty RTG i USG, kardiomonitory, lasery diodowe, lampy czołowe i operacyjne. Ze względu na ograniczenia związane ze stanem epidemii, tegoroczny finał ma nieco inny charakter niż dotychczasowe. Na stronie internetowej WOŚP można dowiedzieć się, w jaki sposób wesprzeć cel zbiórki.

W tym roku licytować można między innymi wiosenną (rowerową lub pieszą) wyprawę fotograficzną doliną Białej Przemszy z burmistrzem Sławkowa Rafałem Adamczykiem.

- Zapraszam do udziału w wyprawie po malowniczej dolinie Białej Przemszy. Wycieczka odbędzie się wiosną, w terminie i formie uzgodnionej ze zwycięzcą licytacji. Możemy wybrać się pieszo lub na rowerach, wszystko zależy od tego, co wspólnie ustalimy. Wykonane zdjęcia staną się mam nadzieję niezapomnianą pamiątką po naszej wycieczce – mówi burmistrz Sławkowa Rafał Adamczyk. – Zwycięzca licytacji, którego nazwisko poznamy w niedzielę 31 stycznia po godzinie 19, wpłaci zadeklarowaną kwotę do e-skarbonki, założonej przez liderkę WOŚP w Sławkowie, Monikę Kaczmarzyk.

Link do licytacji - kliknij w grafikę:

Obrazek w tonacji jasnej zieleni. Po prawej stronie znajduje się zdjęcie wykonane z drona. Na zdjęciu widoczne drzewa na pierwszym planie, dlaej rzeka, łąka i drzewa w tle. Tekst: Wyprawa fotograficzna doliną Białej Przemszy z burmistrzem Sławkowa Rafałem Adamczykiem. Wycieczka wystawiona na licytację w ramach 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Sławków 31 stycznia 2021 r. Widoczne jest również logo 29 finału WOŚP - liczba 29, czerwone serce z napisem Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy oraz datą 31.01.2021, Obok znajduje się logo Sławkowa.

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop