Finał WOŚP w Sławkowie

{[description]}

Finał WOŚP w Sławkowie

Zespół Szkół im. Jana Pawła II w Sławkowie 30 stycznia zagrał dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Po raz pierwszy uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły zaangażowali się w finał. Pomimo, ze pierwszy raz, to zagrali z pompą i zaangażowaniem! Na ulice Sławkowa wyszło 20 wolontariuszy. Przez ponad miesiąc 10 puszek stacjonarnych było rozstawionych na terenie miasta. Do tego były jeszcze e-skarbonki, które bardzo szybko się zapełniały.

Dzięki zaangażowaniu wielu osób, 30 stycznia na hali sportowej Zespołu Szkół odbył się wielki finał. O puchar dyrektora ZS walczyli piłkarze. W przerwach instruktorzy przygotowali pokazy AIKIDO i akrobatyki sportowej. Finał uświetniła wspaniałym tańcem na szarfach uczennica szkoły – Jagoda. Nad całą imprezą czuwali, także zaprzyjaźnieni ze szkołą druhowie z OSP Sławków oraz ratownicy medyczni z ARBOR BHP. Ratownicy przeprowadzili również pokazy.

Podczas całego finału przeprowadzone były aukcje gadżetów WOŚP, a także podarowanych obrazów, voucherów i innych atrakcji.

Przez całą niedzielę Klub Motocyklowy Road Falcon FG serwował zapiekanki, z których dochód przeznaczony był na wsparcie WOŚP.

Samorząd uczniowski zadbał o słodki poczęstunek – ciasteczka w kształcie serca, kawa i herbata również miały swój udział w zbiórce.

Pomimo fatalnej pogody przed halą sportową można było wsiąść do wozu strażackiego, a także zobaczyć prototyp pojazdu „Jelczon”, który został przytransportowany przez Mariusza Iwana – twórcę projektu.

Hala tętniła życiem do samej 20:00, o której zapłonęło Światełko do Nieba.

Całą imprezę poprowadził z dużym zaangażowaniem i jak zawsze profesjonalizmem Piotr Przybyła, na co dzień współwłaściciel w „Slewodzireje!”.

Edyta Koza/UM Sławków

30 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Sztab Sławków. Zebraliśmy: 21882,55 zł. Dziękujemy! 

Pokaz sztuk walki w hali sportowej szkoły

Uczestnicy turnieju piłkarskiego

Klub Motocyklowy Road Falcon

Taniec z szarfami

Ratownicy medyczni

Światełko do Nieba przed budynkiem szkoły
foto: Sztab WOŚP Sławków

 Klub Motocyklowy Road Falcon na sławkowskim rynku

Wolontariusz i osoby wrzucające datek do puszki

Pamiątkowe zdjęcie z Klubem Motocyklowym Road Falcon na sławkowskim rynku
foto: Road Falcon FG/Facebook

 

Powiększ czcionkę
Aa+
Aa-
wykop