Strona główna  
    Kontakt  
    BIP  
    GCI  
    Mapa  

2014-07-25     jakuba, Krzysztofa, Walentyny    

GORĄCA WIADOMOŚĆ
Umowa na remont ulicy Kolejowej podpisana
Na tą informację mieszkańcy południowych części Sławkowa czekali od dłuższego czasu.
* * * * *
GORĄCA WIADOMOŚĆ
Media o Rewitalizacji
Sukcesywnie w lokalnych mediach pojawiają się nowe artykuły dotyczące projektu "Rewitalizacja zabytkowego centrum miasta Sławków - cz. I". Na bieżąco czytelnicy i odbiorcy są informowani o postępach prac.
* * * * *
GORĄCA WIADOMOŚĆ
Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza
20 lipca, w upalną niedzielę, odbyły się na stawie przy ulicy Fabrycznej Wędkarskie Zawody Spławikowe o Puchar Burmistrza Miasta Sławkowa. Wzięło w nich udział 18 zawodników, w większości mieszkańców Sławkowa, choć zwycięzcą został wędkarz z Rudy Śląskiej.
* * * * *

25-07Umowa na remont ulicy Kolejowej podpisana
Na tą informację mieszkańcy południowych części Sławkowa czekali od dłuższego czasu.
24-07Media o Rewitalizacji
Sukcesywnie w lokalnych mediach pojawiają się nowe artykuły dotyczące projektu "Rewitalizacja zabytkowego centrum miasta Sławków - cz. I". Na bieżąco czytelnicy i odbiorcy są informowani o postępach prac.
22-07Konsultacje na temat Parku Linearnego
Zapraszamy wszystkich mieszkańców na konsultacje dotyczące nowego projektu miast Zagłębia jakim jest Park Linearny.
21-07Trwają prace inwestycyjne
Prezentujemy aktualną na dzień 21 lipca 2014 r. galerię zdjęć z postępów prac realizowanych zadań inwestycyjnych w ramach projektu Rewitalizacja zabytkowego centrum Sławkowa - etap I.
21-07Harmonogram wywozu nieczystości
Przedstawiamy harmonogram wywozu nieczystości stałych segregowanych, nieczystości z pojemników ogólnych oraz odpadów gabarytowych na miesiące sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień 2014 r.
18-07ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE
Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Projekcie Żywe Obrazy
17-07PRZYJAŹŃ BEZ PODZIAŁÓW
    Rozpoczął się wakacyjny wypoczynek dzieci i młodzieży na Niwie. Już trzeciego dnia zajęć młodzi sławkowianie przeżyli niezwykle atrakcyjny dzień. Odwiedziła ich duża grupa młodzieży z Seminar Camp - międzynarodowego obozu edukacyjnego, spędzająca letnie dni w Zespole Szkół im. Jana Pawła II. 
16-07Notariusz również w Sławkowie
Od wtorku 15 lipca w Sławkowie działa Kancelaria Notarialna prowadzona przez Notariusza panią Elżbietę Pustuł - Zielińską.
16-07Open day podczas obozu
CISV Dąbrowa Górncza serdecznie zaprasza na open day czyli dzień otwarty obozu CISV Seminar Camp w Sławkowie.
14-07Przyszedł czas na rewitalizację parku
Za kilkanaście dni ruszą kolejne prace w ramach projektu „Rewitalizacja zabytkowego centrum miasta Sławkowa”.
14-07Informacja w sprawie stawek za wodę i ścieki
Informujemy Państwa, że opłaty za wodę nie uległy zmianie. Mieszkańcy i przedsiębiorcy zapłacą więcej o 1 zł tylko i wyłącznie za odbiór ścieków.
14-07Jesień Poetycka przed nami
Miejski Ośrodek Kultury w Sławkowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Literackim Jesień Poetycka
14-07Karta Dużej Rodziny
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej informuje, iż Rada Ministrów ustanowiła program dla rodzin wielodzietnych, którego celem jest promowanie modelu rodziny wielodzietnej, jej pozytywnego wizerunku, umacnianie i wspieranie oraz zwiększanie szans rozwojowych i życiowych dzieci wychowujących się w takich rodzinach. 
09-07Album Legiony Polskie już dostępny !
Nakładem Urzędu Miasta Sławków ukazał się piękny album „Przez Sławków do Niepodległej Polski. Legiony Polskie w Sławkowie i w Zagłębiu Dąbrowskim" pod redakcją i w większości autorstwa historyka ppłk. rez. dr. Zbigniewa Matuszczyka.
04-07Cały świat w Sławkowie
Do Sławkowa przyjechała grupa 31 młodych ludzi z całego świata. Z jakiej okazji?
03-07Relacja filmowa z Dni Sławkowa 2014
Prezentujemy Państwu reportaż filmowy z Dni Sławkowa 2014 i Pikniku Militarno – Historycznego „Przez Sławków do niepodległej Polski”
30-06Stypendia dla najzdolniejszych
Informujemy, iż najzdolniejsi uczniowie mieszkający na terenie Sławkowa mogą ubiegać się o przyznanie stypendium za wybitne osiągnięcia w dziedzinie nauki, kultury i sztuki oraz sportu. Stypendium przyznawane jest uczniom szkół podstawowych w klasach IV-VI, uczniom gimnazjum oraz uczniom szkół ponadgimnazjalnych kończących się maturą - każdego typu.
16-0570 rocznica mordu na Walcowni
W obecności rodziny, pocztów sztandarowych, władz samorządu województwa śląskiego i Sławkowa, dzieci i młodzieży, a także przy udziale warty honorowej, w czwartek 15 maja odsłonięto odrestaurowany pomnik na Walcowni w Sławkowie, upamiętniający pięciu działaczy polskiego podziemia, powieszonych przez niemieckiego okupanta dokładnie 70 lat temu.
15-04Media o nas

Kreator IAP - (C)opyright by MOTONET